Doba doručení do 3-5 dnů

Tripple Bait 500 GPS 16 uložení míst

Kód: 2872
14 hodnocení
10 000 Kč –10 % 8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Tripple bait 500 GPS 16 uložení míst

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doručení do 3-5 dnů
Doručení do 3-5 dnů
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Představujeme výkonnou zavážecí loďku Tripple Bait 500 GPS za zcela jistě bezkonkurenční cenu. Loď je vybavena GPS navigací díky které můžeme přesně prezentovat naše montáže a krmení na zvolena kamna místa. Lze uložit až 16 pozice nebo můžeme uložit místo STARTU a následně 15 míst. Po výklopní montáže pak stačí jen stisknout uloženou pozici START např. č. 1 a loďka se sama vrátí na místo vyplutí. 

Další velikou výhodou je počet krmných boxu a to 3 díky nimž máme dostatek na zakrmení dvou prutu na samostatných místech. Avšak tato loďka je určena pro masivní žákem jednoho prutu a to tak ze v bočních maskách máme nabití krmení a v zadní slaideru vezmeme montáž s dostatečným prostorem pro sypké krmení, nebo montáž s PVA punčochou, nebo pytlíkem. Obsah resp. váha by měla být 2 kg, ale díky našim testům víme ze se dají dopravit na dno i 3 kilogramy aniž by toto ovlivnilo chod a stabilitu lodě. Díky systému katamarán a trojitému kýlu je loď velmi stabilní ve vlnách větru a mírném proudu.

Dosah vzdálenosti od řidiče je 500m a díky výkonným diodám lze dobře pracovat na krmném místě inzerce tmy. Díky kompaktním rozměrům 50x27x23cm je loďka i dobře skladná což určitě potěší nejednoho kapraře. 

Specifikace:
Barva loďky černá, nebo zelená
Rozměry 50x27x23cm
Hmotnost 2,65kg
Nosnost 2-3kg
Dosah 500m
Doba nabíjení cca 10 hodin
Bateri 5200 mAh 18650 nabíjecí
Materiál ABS plast a kov
Počet krmných komor 3
Osvětlení LED bílá a LED modrá

Součásti balení:
Loď
Baterie
Nabíječka
Ovladač
Anténa
Náhradní vrtule k motorům 
Návod

Nevyplňujte toto pole:
B Avatar autora 6.5.2021 21:05
Takže lodička odzkoušena v reálu při akci. Ovládání intuitivní různé vychytávky po cca 30min blbnutí zmáknuty. Nosnost loďky bych doporučil max 2,5 kg a je třeba trošku brát ohled na rozložení váhy tzn pokud přetížíte k jedné straně loďka se vám bude stáčet,pokud přetížíte zadní nosič loďka se Vám bude "stavět na zadek". Při jízdě s prázdnou loďkou dochází k větším turbulencím za šrouby z důvodu odlehčení. Co se týče přesnosti závozu na cíl- bojku tak jde o cca - 0,5m odchylku po řádném vyzkoušení a zkoumání zjištěno že tato odchylka jde vždy do stejného místa v mém případě vlevo od bojky. Takže v podstatě žadný problémje s tím třeba jen počítat. Jako velké plus beru manévrovatelnost na velice málé ploše otočíte ji na "pětníku". Zavážecí pozice fungují skvěle, Nosnost výborná. Ovladatelnost výborná, Hlučnost plné loďky v normě, prázdná trošku hlučnější turbulence za šrouby. Dosah dle displaye 100m v pohodě. Výdrž baterie : chytání od 5:00 do 16:00 počáteční kalibrace naprogramování pozic, počáteční zakrmení 2x na každé místo pak závoz nástrahy se zákrmem z bočních tanků. Dokrmování cca po 40 minutách se závozem nástrah dle ukazetelů na dislaye a diod lodky mi po konci zbyla cca 50% energie. Zavážel jsem na vzdálenost cca bod 1 60m bod 2 45 m. Pánové rybáři za sebe tuto loďku doporučuji cena loďky s GPS je více jak příznivá, zpracování slušné, funkčnost velmi dobrá. Takže resumé: DOPORUČUJI --HODNĚ MUZIKY ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU--
Odpovědět
DP Avatar autora 5.8.2021 08:45
Dobrý den prosím jak to vyváží montáže