Doba doručení do 3-5 dnů

Slow Sinking Method Set

Kód: 3299
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Cralusso
152,90 Kč 126,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Set formičky + method krmítka, s kterým můžeme chytat přesně tam, kde ryby tráví většinu svého času - ve vodním sloupci nebo nade dnem.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doručení do 3-5 dnů
Doručení do 3-5 dnů
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

S krmítkem Slow Sinking Method můžeme chytat přesně tam, kde ryby tráví většinu svého času - ve vodním sloupci nebo nade dnem. Krmítko je velikostně stejné jako krmítka Big Rocket. Je navrženo tak, že pomalu propadává vodním sloupcem a tím dráždí ryby kolem.

Náš úspěšný koncept vývoje method krmítek má dalšího nového člena s dalším inovativním řešením.

Dá se velmi efektivně využívat celoročně. Důležité je také složení krmení, které do krmítka aplikujete, tím se dá ovlivnit chování krmítka ve vodě. Doporučujeme část krmení zamáčknout do krmítka v mírně předvlhčeném stavu, aby při propadávání sloupcem krmení uvolňovalo co nejvíce částic.

Dá se také experimentovat s délkou návazce a nástrahou. Nejvíce se osvědčily krátké návazce s délkou 8 cm až 20 cm.  Nástrahy jak potápivé, tak i nadlehčené - waftersky.

Samotné krmítko váží 15,5 g, ale i přesto se s ním pohodlně dá hodit do vzdálenosti 50 až 60 m, nicméně výjimkou nejsou ani hody do vzdáleností kolem 70 – 80 m při použití správného vybavení.

Sada krmítka + žluté formičky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NOVINKY 2024
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: