Doba doručení do 3-5 dnů

Master Carp pro LC by Döme Gábor

Kód: 2042/DEL 2042/DEL2 Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: Döme Gábor
2 899 Kč 2 999 Kč od 2 899 Kč 2 395,90 Kč bez DPH 2 478,50 Kč bez DPH od 2 395,90 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (>5 ks) Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Master Carp pro LC
by Döme Gábor

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doručení do 3-5 dnů
Doručení do 3-5 dnů
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Nová verze legendárního Team Feeder Master Carp Long Cast prutu na hody až nad 130m

Proces výroby rybářských prutů se rok co rok zdokonaluje a také jsou dostupnější kvalitnější materiály a tak se v roce 2017 dostávají na rybářský trh nejnovější modely feeder prutů s podpisem Dömeho Gábora. Série prutů Team Feeder Master Carp nahradí nová série prutů s názvem By Döme Team Fedder Master Carp Pro.

Stručně Vám popíši, jakých změn se dočkaly nové série feeder prutů:

První a nejvýraznější změnou je použitý materiál na výrobu blanku prutu. Starší série prutů se vyráběla z materiálu IMT 8 Power Carbon a nová série prutů se již vyrábí z kvalitnějšího materiálu IMT 10 Power Carbon. Nové pruty jsou štíhlejší, lehčí, trošičku měkčí ale mnohem více zatížitelné. Můžeme Vám zaručit to, že nové pruty jsou nezlomitelné, pokud se správně používají. Charakteristika prutů je laděna k dokonalosti a tím pádem své koncové montáže můžeme nahodit dál a přesněji, přičemž zdolávání ryby si můžete ještě více vychutnat a vůbec se nemusíte bát, že se ryba odkvačí z malého háčku nebo odtrhne tenký návazcový vlasec nebo šňůrku.

Technický popis

RUKOJEŤ
Při nové sérii prutů je dělená rukojeť potažená EVA materiálem. Při navrhování prutů kladli vývojáři velký důraz na optimální délky rukojeti. I ručky prutů se změnily oproti ručkám starší generace. Na ručky prutů se nasadily menší, ale kvalitnější držáky navijáků.

OČKA
Na nové pruty se již montují nová očka s názvem KW Low Rider SIC, která jsou vyrobena z extra tvrdého materiálu. Očka jsou precizně namontována a jsou sklopena k blanku prutu směrem dopředu a uzavírají úhel 66 stupňů a tím pádem při nahazování má vlasec menší odpor.

ŠPIČKA
Na špičku prutu se také montují dvojitě zesílená očka. Ke každému feeder prutu dostanete 3 špičky s různou tvrdostí. Nejtvrdší je červená (heavy), středně tvrdá je zelená (medium), nejjemnější špička je žlutá (light).

Detaily:
Délka (m):    3,9
Transportní délka (cm):    137
Akce: Extra-Heavy
Vrhací zátěž: 50-170 g
Materiál: IMT-10 Power Carbon
Očka: KW Low Rider SIC
Počet oček: 14
Rukojeť: EVA
Průměr rukojeti (mm):    14
Sedlo navijáku: se závitem
Počet dílů: 3+3
Hmotnost (g):    299

Tato délka prutu je ideálním řešením pro Vás tehdy pokud potřebujete vaše koncovou montáž nahodit alespoň 70 metrů od břehu nebo ještě dál. Čím větší je odhodová hmotnost krmítka, tak tím potřebujete tvrdší feeder prut. Feeder prut délky 390cm s označením LC (Long Cast - daleký hod) je tvrdší prut jako prut s označením 390H a má i delší ručku. Prut s označením 390LC má vrhací zátěž 50 - 170g, délku rukojeti 54cm, maximální délka nahazování 120 metrů.

Délka (m): 4,2
Transportní délka (cm): 147
Akce: Extra-Heavy
Vrhací zátěž: 50-180 g
Materiál: IMT-10 Power Carbon
Očka: KW Low Rider SIC
Počet očiek: 15
Rukojeť: EVA
Priemer rukoväte (mm): 16
Sedlo navijáka: So závitom
Počet dílů: 3+3
Hmotnosť (g): 405

Pokud se ryby zdržují uprostřed jezera nebo víc než 100 metrů od břehu, tak si musíte zvolit tyto 420 cm dlouhé feeder pruty neboť pouze s takovými pruty víte nahodit na více než 100 metrů. Feeder prut s délkou 420cm s označením LC (Long Cast - daleký hod) je tvrdší prut, jako prut s označením 420H a má i delší ručku. Prut s označením 420LC má vrhací zátěž 50 - 180g, délku rukojeti 60cm, maximální délka nahazování 130 metrů.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: